robert noble i nagual julian wędrujący po górach

Czarownica EosCris i nawiedzony dom

robert noble i eoscris na trzcilińskich bagnach w nawiedzonym domu

Cześć,

Długo czekałem na tę opowieść od jednego z moich wiernych czytelników o pseudonimie Kynek. Kiedy dopytywałem go o to, kiedy ukończy pisanie, twierdził, że dokańcza ostatnie szlify. Jakież było moje zaskoczenie, gdy okazało się, że historia, którą opisał, zawarta była na 34 stronach A4!

Co więcej, gdy zanurzyłem się w tę opowieść, byłem zachwycony, jak Kynek przedstawił niektóre szczegóły z życia Czarowników. Razem z Cris z przymrużeniem oka odnosiliśmy wrażenie, że więcej w tej opowieści realnych opisów niż fikcyjnej historii.

W odróżnieniu od powstałych już fanfików, Kynek zapewnił nam dawkę emocji żywcem wziętą z jakiegoś dreszczowca. Historia bardzo przypomina thriller, gdzie czytelnik trzymany jest w napięciu od początku do końca.

Stwierdziłem wraz z Cris, że dla tego podcastu musimy podłożyć odpowiednią muzykę, która nada tej opowieści jeszcze więcej intensywności. Zestawienie słów z muzyką może sprawić, że doświadczycie tej opowieści na zupełnie nowym poziomie emocji i napięcia.

Już nie mogę się doczekać, abyście mogli doświadczyć tej niezwykłej opowieści razem z nami!


Opowieść o Czarownicy będzie składała się z czterech części. Dzisiaj na moim kanale Youtube odbędzie się premiera 2 odcinka.

PODCASTY FAN FICTION

Jestem niezmiernie podekscytowany, że moi Czytelnicy są zdolni do tworzenia tak fantastycznych opowieści. Mam nadzieję, że każdy z Was dołączy do nas, aby doświadczyć tej niezwykłej podróży przez świat Czarowników!

Czarownica EosCris i Nawiedzony Dom – część 1:

https://www.youtube.com/watch?v=LcNaeTMjtQw

Czarownica EosCris i Nawiedzony Dom – część 2:

https://www.youtube.com/watch?v=n1w6uFE8GeY

 

Będę wdzięczny za wasze komentarze pod tym wpisem!

Pozdrawiam,

Robert Noble

guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze.
eoscris
eoscris
8 dni temu

Opowieść jest niesamowita! Dzięki Kynek i Robercie <3

Promocja