robert noble i nagual julian wędrujący po górach

Fan Fiction ciągle trwa - Wasze historie o Czarownikach mają Moc!

czytelnicy piszący historie o Czarownikach na podstawie książek Roberta Noble

Cześć Czytelnicy,

cieszę się, że nadsyłacie swoje opowiadania o Czarownikach na podstawie moich książek. Ostatnio na moim kanale YT zostały przedstawione opowiadania Ani, Bartka, Tolteca i Mrówkojada. Wszystkie te opowieści zawierają ciekawe przesłanie, które dla osób nie znających mojej twórczości wydawać się będzie mgliste niczym gęsta mgła. Przypominam Wam, że są to historie Fan Fiction, niektóre są całkowicie wymyślone inne zawierają część prawdziwych wydarzeń. Jednakże każda z historii zawiera coś niesamowitego. Jest to te ziarenko, które zrodziło się pod wpływem Mocy moich książek, i teraz to Wy moi Drodzy możecie zobaczyć działanie Mocy w akcji. Macie okazję doświadczyć tego, że rozumiecie te opowiadania bardziej niż ktokolwiek inny.

Ktoś kto nigdy nie czytał moich książek i nie wie nic na temat Świata Czarowników nie zauważy nic szczególnego w Waszych historiach. Teraz możecie sami zauważyć jakim podarunkiem obdarzył nas Nagual Julian zlecając to zadanie. Z pozoru niewinna zabawa mogła się przerodzić w narzędzie do poznania siebie oraz swojej własnej Mocy.

Zapraszam zatem do odsłuchiwania kolejnych historii. Tutaj znajdziecie całą listę:

PODCASTY FAN FICTION

Obejrzyjcie również film na którym to wyjaśniam, że zadanie Naguala Juliana związane z pisaniem opowieści Fan Fiction na temat Czarowników z mojej grupy trwa nadal!

https://www.youtube.com/watch?v=Jih4Mxlro-E

Do tej pory mieliśmy okazję usłyszeć Historie na temat Czarowników:

Sebastiana, Roberta, Cris, Olindy, Noriko, Marcie, Zachariaszu, Julianie.

Inni Czarownicy już nie mogą się doczekać opowieści na swój temat.

PS. Pamiętajcie by zostawić komentarz pod tym wpisem!

Pozdrawiam,

Robert Noble

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze.
Promocja