robert noble i nagual julian wędrujący po górach

Wybryki Sebastiana - historia fan fiction

Cześć Czytelnicy!

Mam zaszczyt zaprezentować Wam pierwszą opowieść z cyklu Fan Fiction. Jak już wiecie, Nagual Julian postanowił sprawdzić, jak moi czytelnicy poradzą sobie z opisem niektórych Czarowników z naszej grupy. Polegało to na stworzeniu historii związanej z opisem jednego lub kilku postaci z moich książek.

Muszę przyznać, że poradziliście sobie znakomicie! Przesłane historie są naprawdę wyjątkowe i chciałbym Wam każdą z nich przedstawić. Jednakże, jedna historia zasługuje na szczególne wyróżnienie. Opowiada o wybrykach Sebastiana – Czarownika, którego mieliście okazję poznać w mojej najnowszej książce: OOBE. Tajemnica punktu scalającego.

 

Autorem tej opowieści jest Silver, który nie tylko nieskazitelnie przedstawił tę historię, ale również doskonale uchwycił niuanse dotyczące Czarowników. To właśnie ta głębia sprawia, że opowieść zasługuje na uwagę. Dlatego też, jako wyraz uznania, ta historia zostaje opublikowana jako pierwsza w formie podcastu, który osobiście nagrałem.

Link do podcastu znajdziecie tutaj: https://youtu.be/5mnMuEB_kL8

Premiera zaplanowana jest na 18 lutego 2024 roku.

Jestem pewien, że historia Sebastiana przypadnie Wam do gustu. Moim zdaniem, jest zabawna, pouczająca i niosąca ze sobą ogromną siłę.

Zatem do zobaczenia na premierze, koniecznie musicie to przesłuchać!

Robert Noble

Sebastian Czarownik w klubie nocnym historia fun fiction
12 lutego, 2024
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze.
EosCris
EosCris
5 miesięcy temu

Świetnie! Ja już nie mogę się doczekać aż posłucham razem z Wami na premierze 😀😘😍 historia jest po prostu fantastyczna! Nie będę zdradzać więcej 🤫🤫🥰😇

Last edited 5 miesięcy temu by robertnoble
Robert Noble
Robert Noble
5 miesięcy temu
Odpowiedz  EosCris

Zdecydowanie historia jest niezwykła. Bardzo mi się podoba i wiem, że innym również przypadnie do gustu! Zapraszam do odsłuchania, a następnie podzielenia się swoimi wrażeniami. Napiszcie w komentarzu co o niej myślicie.

Promocja