robert noble i nagual julian wędrujący po górach

Baśń Przypomnienia - Piękna opowieść Fan Fiction

starzec siedzący na ławce w parku, opowieść fan fiction czytelniczki

Cześć,

z ogromną radością mogę powiedzieć, że kolejna historia, jednej z Czytelniczek wywarła na nas wszystkich ogromne wrażenie. To piękna, pełna magicznej mocy opowieść o młodym chłopaku, który niespodziewanie spotyka starszego człowieka. Ten opowiada mu różne rzeczy, które dają do myślenia. Bardzo podoba mi się tajemnicza aura, która bije od tych postaci. Możemy doszukać się tutaj licznych przekazów, które wynikają z tej opowieści. Co więcej możemy odnieść się do tego co obecnie dzieje się z ludźmi w naszym współczesnym świecie.

Bardzo się cieszę, że autorka tej opowieści (Koliberek) mogła przełamać swoje ograniczenia i udowodnić samej sobie, że potrafi pisać znakomite opowiadania, które cieszą się uznaniem wielu osób. To wspaniale, gdy nasze talenty ujawniają się w momentach gdy postanawiamy zrobić coś dla innych.

Zapraszam do odsłuchania tego podcastu, który miałem okazję przeczytać. Warto kilka razy odtworzyć sobie ten odcinek i wysłuchać go z pełną uwagą.

PODCASTY FAN FICTION

Zbiór Waszych opowiadań powiększa się i możemy być świadkami, że każdy z nas wnosi swój własny wkład w rozwój magicznych opowieści, bez względu na to czy są one oparte na faktach, czy też inspirowane fantazją.

https://www.youtube.com/watch?v=ZOI1l6bGsnE

 

PS. Pamiętajcie aby zostawić komentarz pod tym wpisem!

Pozdrawiam,

Robert Noble

guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze.
EosCris
EosCris
19 dni temu

Super! Opowieść jest przepiękna i pełna Mocy! Zapraszam serdecznie do odsłuchania!

Promocja