robert noble i nagual julian wędrujący po górach

Historia Czarownicy Noriko - Fan Fiction by Andrzej

Cześć Czytelnicy,

Nie mogę się nadziwić, jak wiele niesamowitych historii Fan Fiction dostaję od Was! Wasza kreatywność i zaangażowanie są naprawdę inspirujące, dlatego z radością publikuję Wasze opowieści na moim kanale YouTube w formie podcastów.

Ostatnio mieliśmy przyjemność wysłuchać opowiadania od Andrzeja, który zaprezentował nam niezwykłe przygody czarownicy Noriko. To opowiadanie wyróżnia się z dwóch powodów – po pierwsze, Andrzej był pierwszym, który odpowiedział na moje zaproszenie do nadsyłania historii, co naprawdę mnie pozytywnie zaskoczyło! Po drugie, historia ta opowiada  o miłości jako lekarstwie na wszystkie problemy, co poruszyło mnie do głębi. Nic dziwnego, że ta historia tak bardzo przypadła do gustu Cris, która postanowiła ją odczytać na kanale YT.


Andrzej okazał się prawdziwym talentem w pisaniu. Nie tylko stworzył historię o Noriko, ale również dwie krótkie, ale bardzo treściwe opowieści, które umieściłem jako „shorts”. Serdecznie zachęcam Was do ich przesłuchania – jestem pewien, że ich głęboki przekaz Was zainteresuje!

Czarownica Noriko” to kolejna perełka, która trafiła na mój kanał YouTube w formie podcastu. Ale to dopiero początek – czekają nas jeszcze niezliczone historie, które z pewnością Was zaciekawią i poruszą!

Niech opowieści mocy będą z nami!

Link do Podcastu o Czarownicy Noriko: https://www.youtube.com/watch?v=2BGbs3PeMiI

Pozdrawiam,

Robert Noble

czarownica noriko pokonuje strasznego demona
15 marca, 2024
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze.
Anna
Anna
4 miesięcy temu

Dziękuję Andrzej za tą opowieść ❤️

Promocja