robert noble i nagual julian wędrujący po górach

Konkurs - losowanie książkowej nagrody

Drodzy Czytelnicy,

Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim, którzy zdecydowali się wziąć udział w moim konkursie! Wasze zaangażowanie i wsparcie dla mojej twórczości naprawdę mnie poruszają.

Pragnę poinformować, że już w najbliższą środę, tj. 28 lutego 2024 roku, o godz: 20:30, odbędzie się losowanie nagrody w ramach konkursu dla osób zapisanych do newslettera.

Konkurs został ogłoszony na oficjalnej premierze mojej strony autorskiej: https://www.youtube.com/watch?v=pdY9LPV9V_U

Każdy z Was, kto dołączył do subskrypcji, ma szansę na wygranie trzeciego wydania książki „OOBE. Drugie Życie Poza Ciałem„.

Nawet jeśli już posiadasz tę książkę, warto było wziąć udział w losowaniu, ponieważ wygrana może stać się doskonałym prezentem dla kogoś bliskiego, zwłaszcza, że zawierać będzie mój autograf!

 
 
 

Chciałbym także poinformować, że losowanie zostanie przeprowadzone w specjalnym filmiku, który opublikuję na moim kanale na YouTube. Bądźcie ze mną na jego premierze, abyście mogli uczestniczyć w tym ekscytującym wydarzeniu!

Tutaj link do losowania (włączcie sobie dzwoneczek powiadomienia, aby nie przegapić): https://www.youtube.com/watch?v=0JT1qgpAxf4

Jeszcze raz dziękuję wszystkim za udział w konkursie i za Wasze niezmiennie wielkie wsparcie. Trzymajcie kciuki za wszystkich uczestników, a już niedługo poznamy szczęśliwego zwycięzcę!

Serdeczne pozdrowienia,

Robert Noble

konkurs książka roberta noble do wygrania
24 lutego, 2024
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze.
Promocja